Vedení společnosti

Představujeme vám náš manažerský a mentorský tým. 

Bc. Petr Podlešák, manažer

Začal jsem pracovat jako realitní makléř v září roku 2000. Zpočátku jsem se zabýval prodejem bytů a v roce 2001 jsem byl vyhodnocen jako nejproduktivnější makléř realitní kanceláře, kde jsem tehdy začínal. Po celou dobu makléřské kariéry jsem patřil k nejproduktivnějším makléřům. V roku 2002 jsem se začal zabývat i přípravou, akvizicí a prodejem rezidenčních developerských projektů. Od roku 2004 se věnuji řízení týmu makléřů. Do společnosti RE/MAX jsem vstoupil na samém začátku jejího působení v České republice, tj. v dubnu 2005. Založil jsem kanceláře RE/MAX Alfa. Zabýval jsem se strategickým rozvojem, získáváním a jednáním s významnými klienty, školením a trénováním realitních makléřů a manažerů. Jsem autorem a mentorem tréninkového programu pro realitní makléře “Realitní profesionál“, certifikovaným mentorem programu Succeed, certifikovaným mentorem společnosti Buffini&Company a master mentorem programu Sales Power od Toma Ferry. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu, obor marketing, management. Podnikám od roku 1993.

www.petrpodlesak.cz

Jan Zachystal, MBA, manažer

Působím na českém realitním trhu od počátku roku 2001. Kromě vedení makléřů se od roku 2005 věnuji přípravě a realizaci developerských projektů. Do společnosti RE/MAX jsem nastoupil v roce 2009. Jsem certifikovaným makléřem dle mezinárodní normy ISO 17 024 a Asociace realitních kanceláří ČR. Jsem absolventem Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona, obor podnikový management. Specializuji se na rezidenční sektor nemovitostí.

www.zachystal.cz

Albina Kashkarova, mentor realitních makléřů

Do společnosti RE/MAX Alfa jsem vstoupila v roce 2009. Zabývám se prodejem a pronájmem rezidenčních nemovitostí v Praze a školením začínajících realitních makléřů.

Václava Holubová, lektor tréninkového programu Realitní profesionál

Václav Holubová vstoupila do RE/MAXu v roce 2006 jako realitní makléřka. Její obchodní výsledky byly natolik dobré, že se již po roce působení, stala mentorem a následně manažerem týmu. V Alfě vede tréninkový program Realitní profesionál.

Nikol Kiššová, lektor tréninkového programu Realitní profesionál

Podnikám v realitním oboru od roku 2003, začínala jako realitní makléřka v Praze, poté si založila vlastní kancelář v Kolíně a od roku 2008 jsem spojumajitelkou dvou kanceláří RE/MAXu v Kolíně a v Nymburce. Kancelář RE/MAX High Way v Kolíně patří mezi nejlepší kanceláře RE/MAX v ČR. Jsem certifikovaným makléřem dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a v současné době školím a vedu lidi v realitním oboru k finanční svobodě a úspěchu. V září 2011 jsem se stala certifikovaným mentorem programu Realitní profesionál 1.